Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

150 €

Apartament 1+1 më qira pranë Top Chanel
Jepet me qira apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m2 i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi të veçuar, dhomë gjumi, tualet me ndricim natyral dhe ballkon.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Është i pajisur me kondicioner.
Ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri.
Çmimi 150 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: mbrapa Casa Italia, Tirane Orientimi:
Çmimi: 150 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 6 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 25.04.2016, Vizituar 559 herë


Mundesuar nga NurSoft