Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Apartament 2+1 me qira te Fresku
Jepet me qira superapartament në një zonë të qetë në zonën e Freskut.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallat të ri shumë cilësor.
Apartamenti është 150 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë.
Apartamenti është i pajisur me kondicioner i shtruar me parket dhe ka mobilim cilësor. Njëri prej tualeteve eshte i pajisur me vaske me hidromasazh.
Ofrohet edhe mundësi parkimi gjithashtu.
Çmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 6 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 25.04.2016, Vizituar 502 herë


Mundesuar nga NurSoft