Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Apartament 2+1 me qira te ish-kinema “17 Nentori”
Jepet me qira apartament në një nga zonat më të preferuara pranë qendrës së Tiranës në Rrugën e “Barrikadave ”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Apartamenti ndodhet në katin e VI të një ndërtimi të ri dhe cilësor.

Cmimi 450 euro/muaj i diskutueshme

Tipi: Apartament Zona: Qender, Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 21.04.2016, Vizituar 666 herë


Mundesuar nga NurSoft