Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament 2+1 me qira pranë Mondialit
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme pranë Hotel Mondial të “21 Dhjetori”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, një depo dhe një ballkon.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë moderne me të gjitha pajisjet e nevojshme. Ka kondicioner në çdo dhomë.
Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.
Çmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Hotel "Mondial", Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 105 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 671 herë


Mundesuar nga NurSoft