Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament 1+1 me qira në Rr. “Myslym Shyri”
Jepet me qira apartament 1+1 në një ndër zonat më të pëlqyera dhe të aksesueshme në Rr. “Myslym Shyri”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe korridor.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor. Është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme.
Apartamenti është i pajisur me dy kondicionerë.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 14.04.2016, Vizituar 710 herë


Mundesuar nga NurSoft