Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament 3+1 me qira pranë Piacës
Jepet me qira apartament 3+1 në Qendër të Tiranës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 125 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të pajisur me ashensor.
Apartamenti është tërësisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme dhe ngrohje qendrore.

Tipi: Apartament Zona: Qender, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 125 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 684 herë


Mundesuar nga NurSoft