Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

80000 €

Shitet apartament 1+1 në Rr.”Islam Alla” pranë Rr. “Myslym Shyri”.
Apartamenti ka sipërfaqe 64 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin e VII të një pallati të ri me punime cilësore.
Apartamenti është i orientuar nga lindja.
Apartamenti shitet i mobiluar
Cmimi 80 000 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: Lindje
Çmimi: 80000 € Çmimi për m2: 1250 € m2 Sipëfaqe: 64 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 08.04.2016, Vizituar 804 herë


Mundesuar nga NurSoft