Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

140000 €

Apartament 3+1 në shitje në Rr. “Hoxha Tahsim”
Shitet apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme pranë Pazarit të Ri në Rr. “Hoxha Tahsim”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 127 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi të vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti mund të përshtatet në tri dhoma gjumi.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja dhe perëndimi. Ndodhet në katin e pestë banim të një ndërtimi të ri.
Së bashku me apartamentin ofrohet edhe një vend parkimi.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Çmimi 140000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Hoxha Tahsin", Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 140000 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 127 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 823 herë


Mundesuar nga NurSoft