Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

43000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Bar “2 Palmat” në Unazë të Re
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtimi të ri.
Sipërfaqja totale është 93 m2 nga të cilat 84 janë sipërfaqe e shfrytëzueshme.
Apartamenti organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 43000€

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 43000 € Çmimi për m2: 460 € m2 Sipëfaqe: 93 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 01.04.2016, Vizituar 760 herë


Mundesuar nga NurSoft