Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

65000 €

Shitet apartament 2+1 pranë shkollës “1 Maji” në Rr. “Shyqyri Ishmi”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 84.4 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualete dhe ballkon.
Ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues.
Apartamenti është i rikonstruktuar.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 65000 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 65000 € Çmimi për m2: 770 € m2 Sipëfaqe: 84.4 m2
Faza: Nderim EkzistuesKate Total: 6 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 725 herë


Mundesuar nga NurSoft