Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

98000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Fushë së Zezë te “21-Dhjetori”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 107 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Ndodhet në katin e shtatë të një ndërtimi të ri të pajisur me dy ashensorë.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-perëndim.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Prane 21- Dhjetorit, Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 98000 € Çmimi për m2: 915 € m2 Sipëfaqe: 107 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 718 herë


Mundesuar nga NurSoft