Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

36000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Fakultetit të Mjekësisë
Shitet apartament me një sipërfaqe prej 50 m2 e cila është e organizuar në një ambient ndenjie, aneks gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet me ndricim natyral.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi ekzistues me tulla të kuqe.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 36000 euro

Tipi: Apartament Zona: Pranë Fakultetit të Mjekësisë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 36000 € Çmimi për m2: 720 € m2 Sipëfaqe: 50 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 30.03.2016, Vizituar 686 herë


Mundesuar nga NurSoft