Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

220 €

Apartament 1+ 1 me qira pranë Rrugës Fortuzi
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme shumë pranë Qendrës.
Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati.
Është totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 220 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr."Fortuzi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 220 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 29.03.2016, Vizituar 738 herë


Mundesuar nga NurSoft