Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 3+1 me qira pranë Gjimnazit “Partizani”
Jepet me qira apartament 3+1 në katin e shtatë të një pallati të ri.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ofrohet edhe mundësi parkimi.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë gjimnazit "Partizani", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 28.03.2016, Vizituar 764 herë


Mundesuar nga NurSoft