Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Jepet apartament 3+1 me qira te Sheshi Willson
Jepet apartament me qira te Sheshi Willson.
Apartamenti përbëhet nga një sallon ndenjie dhe ambient gatimi. Ka tre dhoma gjumi, një matrimoniale dhe dy dhoma gjumi, njëra prej të cilave mund të përdoret si studio. Dhoma matrimoniale ka tualetin përkatës, gjithashtu ka dhe një ballkon. Apartamenti ka të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake, sobe, frigorifer, lavastovilje,TV, mikrovalë etj.
Cmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 688 herë


Mundesuar nga NurSoft