Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

125000 €

Shitet apartament 2+1 në një ndër zonat më të parapëlqyera prapa Shkollës së Gjuhëve të Huaja pranë parkut Kombëtar të Liqenit
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtimi të ri me ashensor.
Sipërfaqja e shfrytëzueshme në apartament është 100 m2.
Në apartament janë bërë punime shtesë duke e kthyer në mjaft të rehatshëm.
Zona e ditës përbëhet nga një korridor, tualet i plotë, sallë ndenjeje e ngrenieje dhe kuzhinë gatimi më vete me ajrosje e dritë natyrale.
Zona e natës ndahet nga e ditës me anë të një korridori, ku gjenden dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti ka mjaft dritë dhe pamje piktoreske.

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 125000 € Çmimi për m2: 1250 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1712 herë


Mundesuar nga NurSoft