Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

44000 €

Shitet apartament 2+1 në lagjen “Ali Demi”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, aneks gatimi, dy dhoma gjumi, ballkon, korridor dhe tualet me ndriçim natyral.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues.
Është i rikonstruktuar vitet e fundit.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Ali Demi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 44000 € Çmimi për m2: 599 € m2 Sipëfaqe: 74 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 658 herë


Mundesuar nga NurSoft