Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

52480 €

Shitet apartament 1+1 pranë Qendrës Kristal
Shitet apartament 1+1 në një zonë të qetë pranë Qendrës Kristal.
Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65.6 m2 e cila organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 800 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Pranë Qendrës Kristal, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 52480 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 65.6 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 23.03.2016, Vizituar 622 herë


Mundesuar nga NurSoft