Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

95000 €

Shitet apartament 2+1 në Qendër të Tiranës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 102 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi të veçuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues por është i rikonstruktuar.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 95000 euro

Tipi: Apartament Zona: Qender, Tirane Orientimi:
Çmimi: 95000 € Çmimi për m2: 931 € m2 Sipëfaqe: 102 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 686 herë


Mundesuar nga NurSoft