Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

124800 €

Shitet apartament 2+1 në një ndër zonat më të parapëlqyera prapa ish-ekspozitës me dalje të shpejtë si në rrugën Myslym Shyri, ashtu edhe në Bulevardin Gjergj Fishta.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri me ashensor.

Sipërfaqja totale është 104 m2, nga të cilat 98 m janë të shfrytëzueshme.

Në apartament janë bërë punime shtesë duke e kthyer në mjaft të rehatshëm.

Zona e ditës përbëhet nga një korridor, tualet i plotë, sallë ndenjeje dhe kuzhinë gatimi e ngrenieje më vete me ajrosje e dritë natyrale.
Zona e natës ndahet nga e ditës me anë të një korridori, ku gjenden dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti ka mjaft dritë dhe shitet në gjendjen sic është, me të gjitha mobiljet (me përjashtim të lavatrices dhe televizorit).

Tipi: Apartament Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot", Tirane Orientimi:
Çmimi: 124800 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 104 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: Shitet i gjithi i mobiluar
Vizituar 2022 herë


Mundesuar nga NurSoft