Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

51680 €

Shitet apartament 1+1 pranë stacionit të trenit
Shitet apartament i sapopërfunduar pranë stacionit të Trenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 76 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, aneks gatimi, një dhomë gjumi, tualet, ballko dhe korridor.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja dhe jugu.
Çmimi 680 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: prane Bulevardit "Zogu I", Tirane Orientimi: Lindje, jug
Çmimi: 51680 € Çmimi për m2: 680 € m2 Sipëfaqe: 76 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 22.03.2016, Vizituar 615 herë


Mundesuar nga NurSoft