Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

110000 €

Shitet apartament 2+1 pranë shkollës “Qemal Stafa”

Shitet apartament në një zonë të aksesueshme pranë Gjimnazit “Qemal Stafa” në Rrugën e Durrësit.

Apartamenti ka një sipërfaqe neto të shfrytëzueshme prej 109 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete njëri me ndriçim natyral, dy ballkone njëri i përshtatur si kuzhine dhe dy korridore.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati.

Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugperëndimi.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.

Çmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Durresit, Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 110000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 109 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 587 herë


Mundesuar nga NurSoft