Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

62000 €

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Siri Kodra”
Shitet apartament në një zonë të aksesueshme në Rr. “Siri Kodra”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m2 të mirorganizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi dhe tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Siri Kodra", Tirane Orientimi:
Çmimi: 62000 € Çmimi për m2: 878 € m2 Sipëfaqe: 74 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 715 herë


Mundesuar nga NurSoft