Apartament, Vile Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Vilë me qira në pranë Qendrës së Tiranës
Jepet me qira vilë pranë Qendrës së Tiranës në Rrugën e Barrikadave.
Vila është 2-katëshe dhe është e organizuar në katin e parë në një sallon ndenjie, kuzhinë gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe korridor. Kati i dytë është i organizuar në dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Vila është e rikonstruktuar kohët e fundit, është e shtruar me parket dhe ka hapësira të bollshme.
Kuzhina është e pajisur me kontrabufe.
Ka vend parkimi në oborrin e saj.

Tipi: Apartament, Vile Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi: jug-perendim-veri
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Kate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 799 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft