Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

800 €

Jepet me qira apartament 2+1 në Bllok
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rr.“Ismail Qemali” në Bllok.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 135 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete njëri i pajisur me kabinë dushi dhe tjetri me vaskë dhe një ballkon. Dhoma matrimoniale ka tualetin përkatës. Apartamenti gjendet në katin e X të një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake (sobë me korrent dhe gas, lavastovilje, frigorifer) dhe sistem ngrohje-ftohje chiller.
Cmimi 800 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 800 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 135 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 10
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 642 herë


Mundesuar nga NurSoft