Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

96000 €

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit
Shitet apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme pranë Komunës së Parisit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 127.4 m2 dhe është i organizuar në një ambient i përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e katert.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Komuna e Parisit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 96000 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 127.4 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 699 herë


Mundesuar nga NurSoft