Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament 2+1 me qira pranë Bulevardit Zogu I Pare
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të qetë dhe të aksesueshme shumë pranë qendrës.
Apartamenti ndodhet në katin VI të një ndërtimi të ri, ka sipërfaqe rreth 100 m2.
Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti është i mobiluar me mobilie bashkëkohore.

Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bulevardi "Zogu i I", Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 695 herë


Mundesuar nga NurSoft