Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament me qira pranë Drejtorisë së Policisë
Jepet me qira apartament pranë Drejtorisë së Policisë në një ndër zonat më të parapëlqyera.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri dhe cilësor.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme kondicioner dhe gjithçka tjetër.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Drejtorise se Policise, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 08.03.2016, Vizituar 611 herë


Mundesuar nga NurSoft