Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament me qira 1+1 te Rruga e Elbasanit
Jepet apartament 1 +1 me qira nje nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne Rrugën e Elbasanit.
Apartamenti ka nje sip 74 m2 dhe është i organizuar me nje ambient te perbashket ndenjeje dhe gatimi, nje dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i mobiluar ne mënyrë moderne me te gjitha orenditë e nevojshme.
Ndodhet ne katin e 7 te nje ndërtimi te ri
Cmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 74 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 05.03.2016, Vizituar 654 herë


Mundesuar nga NurSoft