Vile Ne Shitje

Shto Si Favorite

259480 €

Vilë në shitje në një kompleks rezidencial në Gjirin e Lalzit , i cili ka një kombinim mjaft të arrirë midis arkitekturës dhe natyrës bregdetare, një estetikë urbane dhe arkitektonike, funksionalitet të brëndshëm dhe relaksim të përgjithshëm që ofron deti si dhe ajrin e pastër.
Format dhe vëllimet e vilës janë shkrirë bukur me njëri-tjetrin duke krijuar dinamike dhe estetike unike.
Në konstruksionin e vilës është përdorur Sistemi Tybolex i cili është një nga teknologjitë e avancuara që shmang lagështirën.
Vila ndodhet në rrjeshtin e parë, përballë detit dhe ofron hapësirë private aq shumë të dëshiruar.
Vila ka një distancë nga deti 25 m. Vila ka dhe pishinën e vet private.
Vila shtrihet në një parcelë 442-590 m2.
Vila ka dy kate dhe ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 174.9 m2.
Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 113.1 m2. Organizohet në një sallon ndenjieje dhe ngrënieje, një ambient gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.
Kati i parë ka një sipërfaqe prej 61.8 m2. Organizohet nga një dhomë matrimoniale me tualetin përkatës, një dhomë gjumi për fëmijë, një tualet, korridor dhe veranda me sipërfaqe 49.4 m2.
Cmimi 1300 euro/m2.
Çmimi reduktohet ne 1000 Eur/m2 nga 1300 Eur/m2 (rreth 30% skonto) nësë paguhet 50% me nënshkrimin e kontratës.

Tipi: Vile Zona: Gjiri i Lalzit, Durrës Orientimi: veri-jug-lindje-perendim
Çmimi: 259480 € Çmimi për m2: 1300 € m2 Sipëfaqe: 228.3 m2
Faza: Vile ne ndertimKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: gjiri i lalzit
Vizituar 771 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft