Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira në Rr. “Myslym Shyri”
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme në“Myslym Shyri” pranë Big Market.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualeet.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Ndodhet në katin i pestë të një ndërtimi të ri.
Ofrohet edhe mundësi parkimi.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 866 herë


Mundesuar nga NurSoft