Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

65000 €

Shitet apartament 2+1 shumë pranë KMY-së
Shitet superapartament 2+1 në fillim të Rr. “3 Dëshmorët” pranë KMY-së.
Sipërfaqja e shfrytëzueshme (neto) është 105 m2. Apartamenti ka një sallon të organizuar në ambient ndenjje, gatimi dhe ngrënieje. Dy dhomat e gjumit, njëra matrimoniale dhe ajo e fëmijëve janë gjithë dritë dhe me hapësirë të organizuar më së miri. Apartamenti është I pajisur me dy tualete.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me mobilie dhe dizajn Italian. Punimet janë shumë cilësore. Apartamenti shitet së bashku me mobilimin, siç e shihni ne foto.
Apartamenti ka të instaluar sistem qendror ngrohjeje dhe ftohjeje.
Ndodhet në katin e dytë banim dhe ka orientim nga jugperëndimi.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 65 000 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 65000 € Çmimi për m2: 619 € m2 Sipëfaqe: 105 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 1630 herë


Mundesuar nga NurSoft