Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

127305 €

Shitet apartament 2+1 pranë Ministrisë e Jashtme
Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri të sapopërfunduar në një zonë të aksesueshme.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 94.3 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Ndërtimi ka punime ekstra veshje kapot, dritare dopioxham me grila, kushte të mira izolimi dhe termoizolimi etj.
Apartamenti ndodhet në katin e parë banim.
Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-perëndimi.
Çmimi 1350 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Tefta Tashko Koço", Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 127305 € Çmimi për m2: 1350 € m2 Sipëfaqe: 94.3 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 554 herë


Mundesuar nga NurSoft