Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament me qira në Rr. “Myslym Shyri”
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme në“Myslym Shyri” pranë Big Market.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 137 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 137 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 24.02.2016, Vizituar 682 herë


Mundesuar nga NurSoft