Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

1300 €

Jepet me qira ambient për zyra
Jepet me qira ambient për zyra me sipërfaqe 137 m2.
Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne rrugën e Elbasanit . Hapësira është e organizuar ne tre ambiente , nje tualet dhe nje ballkon.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje ndërtimi te ri dhe cilësor. Ai është i pajisur me sistem ngrohjeje dhe është shume i përshtatshëm per klinike, call center, zyra etj...
Cmimi : 1300 euro/muaj

Tipi: Zyre Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 1300 € Çmimi për m2: 10 € m2 Sipëfaqe: 137 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 3 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 671 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft