Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament me qira 2+1 pranë Qendrës Kristal
Jepet me qira super apartament pranë Qendrës “Kristal”
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme. Është i pajisur me sistem ngrohje gjithashtu.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 745 herë


Mundesuar nga NurSoft