Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

80000 €

Shitet apartament 1+1 ne Rrugën e Elbasanit
Shitet apartament në një zonë shumë të kërkuar shumë pranë Drejtorisë së Higjienës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 të organizuar shumë mirë në një ambient ndenjie kuzhinë gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin V të një pallati të ri. Ka punime shumë cilësore.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është I orientuar nga jug-perëndimi
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 80 000 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 80000 € Çmimi për m2: 1066 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 778 herë


Mundesuar nga NurSoft