Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament 2+1 me qira pranë Presidencës
Jepet me qira apartament te Rr.”Abdyl Frasheri”, pranë“Presidencës” me sipërfaqe 100 m2 i organizuar në një ambient ndenjje një ambient ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti është i drejtuar nga lindja dhe ka shume dritë.
I gjithë apartamenti është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme, dritaret janë të pajisura me grila. Te gjitha dhomat kane kondicioner .
Ndodhet në katin e IX te një pallati te ri 10-katesh dhe është i pajisur me ashensor dhe me sistem sigurie.
Çmimi per qira 600 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 637 herë


Mundesuar nga NurSoft