Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

99000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Zogut të Zi
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë Zogut të Zi.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 110 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e IX të një ndërtimi të ri të pajisur me ashensor.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-perëndimi.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 99000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane Zogut te Zi, Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 99000 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 770 herë


Mundesuar nga NurSoft