Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën “Myslym Shyri”
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rr.”Myslym Shyri” pranë Drejtorisë te tatimeve.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një korridor dhe një tualet. Apartamenti gjendet në katin e VI të një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner.
Cmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 636 herë


Mundesuar nga NurSoft