Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

50000 €

Shitet apartament 1+1 në Don Bosko
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 61 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualel, ballkon dhe korridor.
Apartamenti ndodhet në katin e V të një ndërtimi.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 50 000 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: veri-lindje
Çmimi: 50000 € Çmimi për m2: 815 € m2 Sipëfaqe: 61 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 748 herë


Mundesuar nga NurSoft