Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

125000 €

Apartament 2+1 në shitje pranë Liqenit
Shitet apartament 2+1 pranë Liqenit në një apartament shumë cilësor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej prej 138 m2 dhe është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të pallatit.
Apartamenti është i pajisur me sistem chiller dhe i shtruar me parket.
Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-lindja.
Apartamenti disponon dhe garazh, i cili shitet me vete.
Çmimi 905 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 125000 € Çmimi për m2: 906 € m2 Sipëfaqe: 138 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 744 herë


Mundesuar nga NurSoft