Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

139000 €

Shitet super apartament te ish-Nisharaku
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë Kryqëzimit të Vasil Shantos te ish-Nisharaku.
Apartamenti ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 130 m2 nga të cilat 122 neto të shfrytëzueshme.
Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjje, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon.
Ka punime shumë cilësore, i shtruar me parket, i pajisur me kondicioner. Është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe shitet si në foto.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi ndryshon ne 139000 euro nga 149000 euro.

Tipi: Apartament Zona: Pranë Nisharakut, Tirane Orientimi: Jug-Veri
Çmimi: 139000 € Çmimi për m2: 1069 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1116 herë


Mundesuar nga NurSoft