Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

43000 €

Shitet apartament 1+1 te Fresku
Shitet apartament 1+1 pranë Restorant Freskut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Ndodhet në katin e dytë banim të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është super i mobiluar dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 43000 euro

Tipi: Apartament Zona: Fresku, Tirane Orientimi:
Çmimi: 43000 € Çmimi për m2: 614 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 783 herë


Mundesuar nga NurSoft