Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

170000 €

Shitet apartament 3+1 në Durrës
Shitet apartament në Qendër të Durrësit pranë Bashkisë së Durrësit.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 340 m2 nga të cilat 150 m2 është sipërfaqe e brendshme neto dhe pjesa tjetër është verandë.
Sipërfaqja e brendshme është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie të përbashkët, tri dhoma gjumi, dy tualete.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të vitit 2006.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 170000 euro

Tipi: Apartament Zona: Bulevardi Dyrrah, Durrës Orientimi:
Çmimi: 170000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 340 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 691 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft