Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira pranë Ambasadës Amerikane
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 103 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar më të gjitha orenditë e nevojshme.
Ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri.
Cmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë Ambasadës Amerikane, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 103 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 759 herë


Mundesuar nga NurSoft