Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

120684 €

Shitet apartament 2+1 pranë Globe në Rrugën e Kavajës
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Kavajës pranë Globe.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka gjithashtu edhe një verandë me sipërfaqe prej 114 m.
Apartamenti ndodhet në katin e dhjetë dhe të parafundit të një ndërtimi të ri me punime cilësore.
Është i pajisur me vërtetim hipotekor.
Çmimi i apartamentit 800 euro/m2
Çmimi i verandës 250 euro/m2
Cmimi total 120684

Tipi: Apartament Zona: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës, Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 120684 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 115 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 11 Kati: 10
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 764 herë


Mundesuar nga NurSoft