Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

163800 €

Apartament 2+1 në shitje mbrapa 15-katëshit
Shitet apartament 2+1 në Qendër të Tiranës mbrapa 15-katëshit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 126 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në një pallati të ri
Cmimi 1300 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Qender, Tirane Orientimi:
Çmimi: 163800 € Çmimi për m2: 1300 € m2 Sipëfaqe: 126 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 01.02.2016, Vizituar 694 herë


Mundesuar nga NurSoft