Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

84600 €

Shitet apartament 1+1 pranë 9-katësheve
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme shumë pranë Qendrës te 9-katëshet.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 94 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi të përbashkët, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e VI të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja.
Çmimi 900 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 84600 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 94 m2
Faza: Pallat i riKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 01.02.2016, Vizituar 709 herë


Mundesuar nga NurSoft