Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

3000 €

Ambient zyrash me qira në Qendër
Jepen me qira ambiente në një zonë të aksesueshme në Qendër pranë Prokurorisë së Përgjithshme.
Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 306 m2 dhe është I organizuar në 7 zyra, 3 tualete dhe dy veranda.
Ambienti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Mund të shërbejë për zyra, klinikë, laborator, call center etj.
Çmimi 3000 euro/muaj

Tipi: Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Pranë Prokurorisë së Përgjithshme, Tirane Orientimi:
Çmimi: 3000 € Çmimi për m2: 10 € m2 Sipëfaqe: 306 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 3Dhoma: 7 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 663 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft